Aprobarea perioadei de pășunat
2018-03-14 00:00:00

Aprobarea perioadei de pășunat

UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ A COMUNEI TRAIAN, reprezentată de PRIMAR, cu sediul în comuna Traian, județul Bacău, anunță publicul interesat asupra organizării dezbaterii publice pentru „Proiectul de Hotărâre privind aprobarea perioadei de pășunat și a Regulamentului de pășunat pentru anul 2018 al comunei Traian”.

Persoanele interesate de acest proiect îl pot consulta  la sediul Primăriei comunei Traian și pe site-ul www.primariatraianbacau.ro secțiunea TRANSPARENȚĂ DECIZIONALĂ.

Dezbaterea publică va avea loc în data de 26.03.2018, ora 13.00 în Sala de Ședință a Primăriei comunei Traian și este deschisă tuturor cetățenilor interesați de acest subiect.

Cetățenii care doresc să facă propuneri, sugestii și opinii cu valoare de recomandare privind acest act normativ, o pot face în scris pe adresa de e-mail comunatraian@yahoo.com.

Ultima zi de depunere a propunerilor și sugestiilor scrise pentru dezbatere publică este data de 23.03.2018, ora 12.00.

Fișiere atașate

Centrul de zi pentru copii

Chestionare

Cum apreciati actuala administratie ?

Foarte buna

Buna